Dersas писал(а):На подарунок синові зараз вибираю гарний смарт-годинник, яку модель ви б особисто могли порекомендувати?Зараз Самсунги і Епл в плані смарт-годин пішли далеко вперед від усіх інших виробників. По-суті тільки Сяомей намагаються ще щось наближене робити.
Що ж стосується особисто моєї думки, то я б вже на вашому місці придивлявся до 5-ї серії смарт-годин Епл Вотч. Модель вийшла дуже цікавий і якщо вам бюджет дозволяє, то дана покупка буде вельми вдалою.
До речі кажучи, зовсім скоро Чорна п'ятниця
https://www.citrus.ua/uk/actions/black-friday У цей день будуть діяти хороші знижки, так що напевно зможете ще і заощадити.
